GRUP FİRMALARIMIZ

GRUP FİRMALARIMIZ

KARDEMIR HADDECILIK SAN VE TIC A.S

Üretim: İzmir ve Denizli’deki Kardemir Haddecilik. San ve Tic. A.S tesislerimizde CE, ISO 9001(Dakks, Ukas) standartlarında ve sertifikalandırılmış üretim gerçekleştirilmektedir. 

 

  İzmir Tesisimiz               Denizli Tesisimiz                               
Yer Aliağa Hacıeyüplü
Kuruluş 1998 1969
Alan 30.000 m2 kapalı alan + 25.000 m2 açık alan 8000 m2 Kapalı Alan
Üretim Hattı 2 Hat 1 Hat
Ocak Tipi İtmeli Tip Tavlama Ocağı İtmeli Tip Tavlama Ocağı

 

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

İhracat: Grup firmalarımız olan Kar-demir Haddecilik. San ve Tic. A.S ve kısmen KAR-EL Demir Tel San Tic. Ltd. Sti’nin ürettiği mamullerin ihracat satış, satış sonrası operasyon ve gümrükleme işlemleri öncesine kadar KARDEMIR ITHALAT IHRACAT STI. adlı firmalarımızla gerçekleştirilirken  2016 yılı itibariyle KARDEMIR DIS TICARET A.S  adı altında devam ettirme kararı alınmıştır.


İthalat: İthal edildiği taktirde Hammaddenin ve tesislerimizde kullanılan makinaların ithalat (satınalma ve operasyon) işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

KAR-EL DEMIR TEL. SAN TIC LTD STI.  

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti. İlk üretimine 2001 yılında Aliağa İzmir Nemrut Körfez bölgesinde tavlı tel ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran şirketimiz Tavlı Tel’den sonra Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel,  Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır. 2011 yılında Horoz gediği Köyü 19.Cad No:3 adresine taşınarak ve 15.000m2 kapalı alan ve 37.000 m2 açık alanda 175 kişi ile üretimine devam etmektedir. Aylık üretimi 8000 ton olan şirketimiz 2015 verileri ile Ege Bölgesi’nde en büyük 100 firma arasına girmiştir.

 

KAR-CEL DEMIR CELIK MAMULLERI PAZ. LTD STI

2002 yılında Denizli'de kurulmuş olan şirketimiz, KARDEMİR ŞİRKETLER GRUBU' nun beşinci üyesi olarak Pamukkale Sanayi Sitesi'nde 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2005 yılında ikinci deposunu açmış olup satış grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

4000 m2 kapalı alanıyla demir sektörüne hizmet vermekte olan KAR-ÇEL DEMİR, toptan ve perakende satış yapmaktadır. 

 

DISTAS DEMIR NAKLIYECILIK SAN TIC LTD STI

1997’de kurulan DISTAS DEMIR NAKLIYECILIK SAN TIC LTD STI  diğer grup firmalarımız Kar-demir Haddecilik San. Ve Tic. A.S. , Kar-el Demir Tel San. Tic. Ltd. Sti. ve Kar-çel Demir Çelik Mamulleri Paz. Ltd. Sti. ürünleri için sevk ve ulaşım desteği vermektedir.


2005 - 2018 Kardemir Haddecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ©

Bulutomo