GRUP FİRMALARIMIZ

GRUP FİRMALARIMIZ

KARDEMIR HADDECILIK SAN VE TIC A.S

Kardemir Haddecilik San.Tici A.S. , grup firmalarımızın arasında üretici olan 2 firmamızdan biridir.

Üretim: İzmir ve Denizli’deki Kardemir Haddecilik. San ve Tic. A.S tesislerimizde CE, ISO 9001(Dakks, Ukas) standartlarında ve sertifikalandırılmış üretim gerçekleştirilmektedir. 

Ürün sınıfı: Kütükten sıcak haddelenmiş , sıcak çekim , düşük karbonlu ve istendiğinde alaşımlı (borlu) küçük-orta-büyük kesit çelik çubuk ve profiller

 

  İzmir Tesisimiz               Denizli Tesisimiz                               
Yer Aliağa Hacıeyüplü
Kuruluş 1998 1969
Alan 30.000 m2 kapalı alan + 25.000 m2 açık alan 8000 m2 Kapalı Alan
Üretim Hattı 2 Hat 1 Hat
Ocak Tipi İtmeli Tip Tavlama Ocağı İtmeli Tip Tavlama Ocağı

 

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

 

İhracat: Grup firmalarımız olan Kar-demir Haddecilik. San ve Tic. A.S ve kısmen KAR-EL Demir Tel San Tic. Ltd. Sti’nin ürettiği mamullerin ihracat satış, satış sonrası müşteri destek (sevk , operasyon , dökümantasyon) işlemleri KARDEMIR DIS TICARET A.S  tarafından yerine getirilmektedir..


İthalat: İthal edildiği taktirde Hammaddenin ve tesislerimizde kullanılan makinaların ithalat (satınalma ve operasyon) işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

KAR-EL DEMIR TEL. SAN TIC LTD STI.  

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti.  üretime ilk defa 2001 yılında Kardemir Haddecilik San. ve Tic. A.S'nin arazisindeki alanında tavlı tel üretimi ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran KAR-EL, Tavlı Telin yanısıra Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel,  Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır. 2011 yılında bugünki yerine taşınmış ve günümüzde kendi özel arazisinde 15.000m2 kapalı alan ve 37.000 m2 açık alanda 175 kişi ile üretimlerini sürdürmektedir.  Aylık üretimi 8000 ton olan şirketimiz 2015 verileri ile Ege Bölgesi’nde en büyük 100 firma arasına girmiş ve her yıl bu başarısını devam ettirmektedir.

 

KAR-CEL DEMIR CELIK MAMULLERI PAZ. LTD STI

2002 yılında Denizli'de kurulmuş olan ve KARDEMİR'in iç pazar dağıtım ağı olan KAR-CEL Denizli / pamukkale sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda ilk deposuyla faaliyet göstermeye başlamış ve 2005 yılında ikinci deposunu açmış olup bugun toplam 4000 m2 kapalı alanda toptan ve parakende satış grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

 

DISTAS DEMIR NAKLIYECILIK SAN TIC LTD STI

1997’de kurulan DISTAS , diğer grup firmalarımız olan Kar-demir Haddecilik San. Ve Tic. A.S. , Kar-el Demir Tel San. Tic. Ltd. Sti. ve Kar-çel Demir Çelik Mamulleri Paz. Ltd. Sti. ürünleri için sevk ve ulaşım desteği vermektedir.


2005 - 2018 Kardemir Haddecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ©

Bulutomo