kurumsal

Kurumsal

1969 yılında kurulan Kardemir, 40 yılı aşkın süredir demir çelik sektöründe emin adımlar ile ilerleyerek 650 kişiden fazla çalışanı, 4 adet üretim hattı ve yılda 700 bin ton üretim kapasitesi ile sektörünün öncü kuruluşları arasına girmiştir.

Genel merkezi Denizli ‘de olan şirketimizin, hem Denizli hem de İzmir' de üretim tesisleri bulunmaktadır. Denizli Hacıeyüplü Köyü' nde yer alan fabrikamız 1986 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren 8.000 m2 kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. İzmir’in Aliağa ilçesinde 1998 yılında üretime başlayan fabrikamız kapalı 30.000 m2 , toplam 55.000 m2 saha üzerinde kuruludur. 1. ve. 3. üretim hattında küçük ve orta kesit profiller, 2. üretim hattında ise büyük kesit profiller üretilmektedir.

En son teknoloji ile donatılmış olan tesislerimizde Eşit kenar Köşebent, Lama , Kare, Yuvarlak demiri, IPN, IPE, IPE A/AA/AAA/AAAA, UPN, UAC, PFC, RSJ gibi ürünler 2000’e yakın ebat çeşidi ile dünya standartları dahilinde üretilmektedir. Bunların yanı sıra müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda farklı kalite ve ara ölçülerde “haute couture” üretimi de yapmaktayız. Üretim yelpazemizi yeni ürün grupları ve ebatları ile genişleterek müşterilerimize tüm ürün gruplarını tek bir kaynaktan sağlayabilme fırsatı sunmaktayız.

2003 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralamasındaki yerini kapasite artışı ve yeni yatırımlar ile daha üst sıralara taşıyan şirketimiz bu alandaki istikrarını korumakta, İhracatta Türkiye'nin en büyük 1000 firması sıralamasında ise her zaman ilk 100 içerisinde yer almaktadır. Genel Merkezi’nin bulunduğu Denizli’de Kurumlar Vergisi ve En çok İhracat yapan firmalar arasında yıllardır ilk üç arasında yer almaktadır.

20 yıllık ihracat tecrübesi ile tüm dünyada 90’dan fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, sektöründe kalite, ürün yelpazesi, yatırımları, ilkleri başaran ve rakiplerine rol model olan yapısı ile sadece kendisi ile yarışmakta ve çıtasını her geçen gün daha da yükseğe taşımaktadır.

Müşteri portföyünün genişliği, sektör tecrübesi ve güvenilirliği, müşteri odaklı üretimi, sağlam iş ilişkileri ve 90 ‘dan fazla ülkede kullanılan ürünleriyle global bir şirket olmuştur.

Kardemir en iyi kalite üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine en önemli hedef olarak seçmiştir. Yatırımları, her yıl büyüyen kapasitesi ve başarıları ile Kardemir Haddecilik San. ve Tic. Ltd. Şti. gurur kaynağımız olmuştur.

BGYS POLİTİKAMIZ

Kardemir Haddecilik San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve çalışanları olarak, iş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla;

 

Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin ISO 27001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulması,

Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesi,

Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak amacıyla teknik ve davranışsal yetkinlikleri geliştirecek eğitimlerin gerçekleştirilmesi

yönünde faaliyetlerimizi, uyguladığımız diğer yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, demir-çelik sektöründe bilgi güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

 

HAKKIMIZDA

1969 yılında kurulan Kardemir Haddecilik San.Tic.Ltd.Şti. 40 yılı aşkın ...

» Devamını Oku

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için “ürünlerimiz” sayfamızı inceleyiniz.

» Ürünleri İncele

E-KATALOG

Detaylı bilgi almak için e-kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

» Kataloğa Bak

SİPARİŞ FORMU

Sipariş formumuzu kullanarak online sipariş verebilir veya teklif sunabilirsiniz.

» Sipariş ver

DANIŞMA HATTI

+90232 625 22 22
tse